Ćwiczenia na odstający brzuch przy pogłębionej lordozie z rotacją kręgów

witam mam poglebiona lordoze z rotacja krogow bylam u lekarza ale Pani doktor powiedziała ze nie trzeba nic z tym robic bralam zastrzyki na jakis czas pomoglo. Głownie co mnie meczy i daje duzy dyskonfort jest odstajacy bruch czy mogla bym jakos wyleczyc czy wzmiesc ta lordoze po przez cwiczenia? jesli tak była bym bardzo wdzieczna za podanie paru cwczen. Dodam ze mam dopiero 22 lata

Proszę bezpośrednio skontaktować się z fizjoterapeutą. Dobór ćwiczeń korekcyjnych powinien mieć charakter indywidualny, uwzględniający pełen kontekst - czyli ważne by uwzględnić to co się dzieje z resztą kręgosłupa, biodrami, kolanami, stopami itd. Dopiero tak dobrane ćwiczenia będą naprawdę skuteczne.