Ćwiczenia na przedwczesny wytrysk

Witam! Mam problem z przedwczesnym wytryskiem wystarczy mi 30 sek i jest koniec nie jestem pewien że to przedwczesny wytrysk objawia się to tak przy masturbaci czy stosunku gdy następuje wytrysk to po odrazu mi opada proszę o pomoc jakie leki będą najlepsze bo ćwiczenia nie pomagają Dziękuje za odpowiedź.

Dzien dobry, lek który przepisują lekarze na przedwczesny wytrysk to np dapoksetyna. Nawet jeśli rozpocząłby Pan farmakoterapie, co w tym wieku jest rzadkie, dobrze jest uzupełnić terapię o ćwiczenia np mięśni dna miednicy, ćwiczenia Kegla. Mięśnie dna miednicy powinny być lepiej wytrenowane u mężczyzn niż biceps, a jak wiadomo utrzymać piękną sylwetkę pozwalają tylko konsekwentne i sumienne ćwiczenia . Pozdrawiam serdecznie Marta Ptaszyńska