Ćwiczenia na rowerze stacjonarnym po blokadach do kręgosłupa L4 i L5

Czy po blokadach do kregoslupa L4i L5 moge cwiczyc na rowerze stacjonarnym ? Czy te blokady beda skuteczne?

ale w jakim celu chce Pani jeździć na rowerze stacjonarnym z zespołem bólowym kregosłupa lędźwiowego z objawami korzeniowymi, mniemam,że takie występowały skoro wykonano "blokade". na pewno czas na wprowadzenie celowanego leczenia tj, terapię manualną