Ćwiczenia na siłowni i picie białka a staranie się o dziecko

Witam, mój mąż ćwiczy bardzo dużo na siłowni dodatkowo pije białko, które ma za zadanie budować masę mięśniową. Czy takie "specyfiki" mogą zaszkodzić w późniejszym staraniu się o dziecko?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Wszystko zależy od tego jakie konkretnie preparaty zażywa Pani partner. Niektóre z nich mogą mieć negatywny wpływ na przyszłą płodność. Dlatego też warto dokładnie czytać skład oraz potencjalne działania niepożądane stosowanych preparatów.