Czas leczenia grzybicy uogólnionej

Moje pytanie dotyczy kandydozy. Ile powinno sie leczyć grzybice uogólnioną? Dostałam leki na miesiąc jednak po 2 tygodniach nie widzę żadnej poprawy. Moja choroba zaczęła sie po porodzie, być może miałam ją już wcześniej, jednak pieczenie jamy ustnej i problem z zaczerwienionymi brodawkami sutkowymi, a także ze skórą na twarzy zaczęły się krótko po porodzie. Przyjmuje orungal raz dziennie, i stosuje aftin do pędzlowania jamy ustnej i maść z nystatyną na brodawki.

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli leczenie wg Pani nie przynosi efektu konieczna jest wizyta u lekarza zlecającego powyższe leczenie. Po badaniu będzie można określić skuteczność oraz ewentualną modyfikację dotychczasowego postępowania leczniczego.

Renata GrzechociĹska

Witam
Jeżeli nie widzi Pani poprawy po stosowaniu leków, proszę udać się do lekarza.
Pozdrawiam