Czas suplementacji kompleksu witamin B

Witam:) lekarz przepisał mi complex witamin B ( Solgar) ktory przyjmuje nie caly miesiąc. Mam pytanie- jak dlugo powinna trwac suplementacja ? Po jakim czasie moge zauwazyc poprawe ? Cierpie na bole, kłucie nerwów. Bardzo proszę o odpowiedz, pozdrawiam!

Suplementacja i jej wyniki niestety są bardzo indywidualne. Zależy to od wielkości niedoboru witaminy oraz, a może przede wszystkim od wchłaniania. U niektórych po miesiącu już widać poprawę u innych dopiero po dwóch, a miałam też przypadek, że dłużej. Warto też zwrócić uwagę na potrawy, które pomagają wchłaniać się wit. z grupy B i włączyć je do swojego jadłospisu.