Czas wystąpienia objawów po zarażeniu grzybicą

Po jakim czasie występują od stosunku objawy grzybicy, drożdżycy penisa? Nie mam pojęcia czy to moja partnerka mnie zaraziła, czy to może moja wina (np. higiena). Poza tym czy jest możliwe zarażenie dopiero po którymś z kolei stosunku, przy niezbyt dużej częstotliwości?

Witam. Objawy grzybicy występują zazwyczaj po kilku-kilkunastu godzinach od stosunku. Jak najbardziej możliwe jest że zakażenie nastąpi dopiero przy kolejnych kontaktach.