Czego objawami jest kaszel i uczucie łaskotania w mostku?

Od kilku dni, głownie wieczorem zaczyna się kaszel z uczuciem łaskotania w mostku i czasem wodnisty katar. Dziwne jest to, ze te objawy sie wyciszają nawet na kilka godzin i znów uderzają. Wybudzając mnie ze snu w nocy. Od dwoch dni, nad ranem zaczyna mnie takze boleć jednolicie przednia część głowy i mam delikatne nudności. I to się utrzymuje przez resztę dnia. Czego to może być objawem? Ktos mi podsunął, ze może tak reaguję na zmianę pogody. Mam nadzieję, ze to nic powaznego. Dziekuję za wszelką pomoc.

Lek. Michał Lenard

Pani objawy nie wyglądają groźnie. W razie ich nasilenia sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego, który zleci odpowiednie badania i zdecyduje o dalszym postępowaniu. Pozdrawiam!