Czego objawem może być nadmierne pragnienie?

strasznie dużo piję potrafię wypić dziennie prawie 3 litry wody gazowanej co to może być za objaw?

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Nadmierne pragnienie może mieć wiele przyczyn i ciężko jest za pomocą drogi internetowej ( bez dokładnego wywiadu oraz badania) postawić jakąkolwiek diagnozę. Konieczna jest wizyta u lekarza pierwszego kontaktu, który zadecyduje o dalszym postępowaniu. Pozdrawiam