Czekoladowa wydzielina z pochwy

Półtora tygodnia temu zaczęłam zauważać czekoladowa wydzieline z pochwy, ma to konsystencję budyniu. Od 3 lat przyjmuję środki antykoncepcyjne i nigdy nie krwawiłam w czasie brania tabletek. Taka wydzielina zazwyczaj pojawiała się dzień po zakończonej miesiączce, ale znikala razem z przyjęciem kolejnej tabletki (z nowego opakowania). Tym razem pojawiła się półtora tygodnia przed. Jestem zaniepokojona ponieważ ostatnio wykryto w moim moczu bakterie. Brałam przez dwa tygodnie antybiotyki.

Piotr Pilarski

Takie objawy mogą towarzyszyć antykoncepcji. Dla pewności sugeruję wizytę u ginekologa.

Pozdrawiam.