Czekoladowe brudzenia po skończonej miesiączce

O czym moga swiadczyc "czekoladowe" brudzenia po skonczonej miesiaczce, okolo 10-13 dnia cyklu. Mam 38 lat, regularne miesiaczki, 2 razy w roku robione cytologie niczego nie wykazuja. Brudzenia powtarzaja sie od 4 miesiecy, zawsze w tym samym momencie cyklu, sa calkowiecie bezbolesne.

Piotr Pilarski

To może być krwawienie towarzyszące owulacji. Dla pewności sugeruję wizytę u ginekologa.

Pozdrawiam.