Czerwone blizny po zamrażaniu kurzajek

Witam. Miałem wykonywany zabieg dotyczący zamrażania kurzajek na palcach. Minął już miesiąc po zabiegu i do tej pory mam w dwóch miejscach blizny wgłąb skóry i wokół czerwone, a w pozostałych 3 miejscach są takie czerwone okrągłe plamy i mało widoczna blizna po tym urządzeniu. Czy to zniknie, czy to się "paprze"? Wizytę mam dopiero za 2 miesiące. Z góry dziękuję za odpowiedź! Pozdrawiam
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam,
do wizyty warto zastosować choćby tribiotic. Głębokie mrożenie czasami kończy się bliznami różnie widocznymi więc tu trudno coś zawyrokować Po całkowitym wygojeniu w celu zmniejszenia blizn można zastosować: cepan, dermabliz lub dermatix.
Pozdrawiam