Czerwone blizny po zamrażaniu kurzajek

Witam. Miałem wykonywany zabieg dotyczący zamrażania kurzajek na palcach. Minął już miesiąc po zabiegu i do tej pory mam w dwóch miejscach blizny wgłąb skóry i wokół czerwone, a w pozostałych 3 miejscach są takie czerwone okrągłe plamy i mało widoczna blizna po tym urządzeniu. Czy to zniknie, czy to się "paprze"? Wizytę mam dopiero za 2 miesiące. Z góry dziękuję za odpowiedź! Pozdrawiam
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Czy świąd da się zredukować?

Atopowe zapalenie skóry byłoby mniej uciążliwe dla pacjenta, gdyby udało się zredukować świąd. Czy można to zrobić? Na to pytanie odpowiada prof. Jacek Szepietowski.

Witam,
do wizyty warto zastosować choćby tribiotic. Głębokie mrożenie czasami kończy się bliznami różnie widocznymi więc tu trudno coś zawyrokować Po całkowitym wygojeniu w celu zmniejszenia blizn można zastosować: cepan, dermabliz lub dermatix.
Pozdrawiam

Lek. med. Bartosz Pawlikowski jest specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Wiedzę i doświadczenie czerpał podczas nauki akademickiej oraz praktyki zawodowej w różnych polskich placówkach medycznych. Brał również udział w misjach zagranicznych. Aktualnie pracuje w Warszawie w Centrum Lasoterapii i Modelowania Sylwetki Elite.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy