Czerwone krostki w okolicach genitaliów

witam mam problem pod rzołedziem , pod napletkiem pojawiły mi sie 2 krosty czerwone i twarde i bola jak je dotkne, co moze byc przyczyna, wydaje mi sie ze pojawiły sie po esturbacji, czy moze to byc opryszczka? dodam ze uprawiam regularnie sex .

Witam,

opis sugeruje wyprysk z podrażnienia, reakcję alergiczną lub nadkażenie grzybicze.
Proponuję:
1. clotrimazol krem 2 xdziennie
2. okłady z borasolu 2xdziennie po 15 minut

Pozdrawiam