Zapytaj lekarza

1 , 0 3 0 , 3 2 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zmiany alergiczne na stopach

Mam okropną alergię na stopach.Jedynym lekiem jakim mogę stowować na nią jest Alantan Plus. Ale działa on na chwile. Ślina psa rodziców wygaja mi grzyba a tym samym łagodzi alergie. Stopy wyglądają tragicznie. Czasem utrudnia mi to chodzenie. Co Państwo zalecacie na te zmiany alergiczne? Codziennie przyjmuje tabl na alergie.Już nie wiem co mam robić? Anna
ponad rok temu

Znamiona barwnikowe

Większość z nas ma charakterystyczne znamiona barwnikowe na ciele - jedni kilka, inni kilkaset. Są one niegroźne, chociaż może się zdarzyć, że rozwinie się z nich nowotwór.

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam! Przede wszystkim powinna Pani udać się na wizytę do specjalisty dermatologa. Lekarz oceni zmiany i dostosuje odpowiednie leczenie. Zmiany grzybicze na stopach i paznokciach wymagają wdrożenia odpowiedniego leczenia.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0

Witam,
1. okłady z borasolu 2xdziennie
2. krem np. Belogent 2xdziennie po okładach
3. montelukast 10 mg 1 tabl na noc
Pozdrawiam

Lek. med. Bartosz Pawlikowski jest specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Wiedzę i doświadczenie czerpał podczas nauki akademickiej oraz praktyki zawodowej w różnych polskich placówkach medycznych. Brał również udział w misjach zagranicznych. Aktualnie pracuje w Warszawie w Centrum Lasoterapii i Modelowania Sylwetki Elite.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy