Zapytaj lekarza

7 3 6 , 6 2 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czerwone plamienie i ból podbrzusza a tabletki Vibin

Od kwietnia stosuje regularnie tabletki antykoncepcyjne Vibin. Wczesniej mialam duze problemy z regularnoscia mojego okresu. Wspolzyje takze z chlopakiem ale najczesciej zabezpieczamy sie dodatkowo poprzez prezerwatywe. Ostatnio pojawilo sie czerwono-brazowe sluzowate plamienie oraz dokuczliwy bol podbrzusza. Obecnie jestem w czwartym tygodniu cyklu. Czy przyczyna moze byc wieksze zmeczenie (rozpoczelam nowa prace i znacznie wczesniej wstaje) i stres? Czy powinnam udac sie do ginekologa?
KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu

Aktywność fizyczna w ciąży

Czy kobieta w stanie błogosławionym musi rezygnować z aktywności fizycznej? Na jaką aktywność można sobie pozwolić? Na ten temat wypowiada się Martyna Wojciechowska.

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy