Czerwone plamki na uszach i uczucie gorąca a farbowanie włosów

Witam. Od kilku dni mam mocno czerwone plamki na uszach, odczuwam uczucie goraca, palenia i czasem swedzenia. Po dokladniejszym przyjrzeniu sie mozna zauwazyc mala wysypke. Co to może byc? Czy ma to zwiazek z farbowaniem wlosow w ostatnim czasie, jakas reakcja alergiczna? Prosze o pomoc.

Aleksander Ropielewski

Jest to bardzo prawdopodobne. Sporo osób ma uczulenie na substancje zawarte w farbach do włosów. Następnym razem proszę spróbować innej farby, a gdy sytuacja się powtórzy wykonać testy dermatologiczne.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski