Czerwone plamy i pokrzywka pod wpływem słońca

Witam! Moim problemem jest to że po powrocie z urlopu każdy najmniejszy kontakt ze słońcem kończy się u mnie okropnymi czerwonymi plamami i pokrzywką i jest coraz gorzej teraz to wygląda nawet jak poparzenie. Znika po ok godzinie. Byłam już u dermatologa i brałam leki( Lora Agdc N1 ) nic mi nie pomogły i lekarze nie wiedzą co to jest i od czego. Zrobiłam badania krwi ale jeszcze nie mam wyników. Nie używam nowych kosmetyków ani nie wprowadziłam nic nowego do diety. Nie wiem co mam robić.

Witam. Opisane zmiany najprawdopodobniej wynikają ze zniszczenia naturalnej bariery ochronnej skóry spowodowanej nadmiernym opalaniem się. Proszę używać kremów z filtrem i dbać o odpowiednie nawilżenia skóry. Najlepszy dla Pani będą preparaty do skóry wrażliwej, atopowej.