Czerwone zabarwienie moczu przed miesiączkowaniem

Witam, mam 24 lata i od jakiś 3 miesięcy zauważyłam na 3 dni przed okresem przy oddaniu moczy czerwone zabarwienie tylko raz i potem po trzech dniach okres normalnie przychodzi dodam że nie mam dzieci nie zażywam tabletek antykoncepcyjnych i jeszcze nie współżyłam jakieś 1,5 roku temu miałam wykonywane usg narządów rodnych i wszystko było w porządku . Proszę o radę co zrobić może to od hormonów.

W takim przypadku radziłbym w chwili, gdy pojawi się podejrzany mocz pobrać go do ogólnej analizy laboratoryjnej. Dopiero badanie ogólne, laboratoryjne moczu może wyjaśnić z czym związana jest zmiana jego zabarwienia.