Częste ataki lękowe połączone ze ściskaniem w żołądku

Mam problem od jakieś roku miewam częste ataki lękowe ściska mi żołądkiem, a po dłoniach przechodzą mnie dziwne prądy czasem czuję ze mam bardzo przyspieszone bicie serca mam problemy z koncentracją Szybko wpadam w złość Z byle powodu jestem w stanie zrobić mega kłótnie A i na właśnie problemy z pamięcią mam 21 lat a często zdarza mi się że nie pamiętam co robiłam przed chwilą jestem pewna że ktoś ma kontrolę nade mną czuję jak spadam w dół ktoś chce przejąć moje ciało. co mi jest?

Dzień dobry. Wiele z objawów, których pani doświadcza to objawy nerwicowe. Zachęcam panią do udania się do Poradni Zdrowia Psychicznego. Wizyta u psychoterapeuty lub psychiatry rozwieje pani wątpliwości i na pewno pomoże w uzyskaniu lepszego samopoczucia. Nie warto cierpieć, kiedy można sobie pomóc. Pozdrawiam

W moim odczuciu konieczne jest badanie EEG w dobrej pracowni.

Pozdrawiam serdecznie (może są to napady dystymiczne? )