Częste bóle brzucha, gazy, naprzemienne zaparcia z biegunkami oraz czasem uczucie niepełnego wypróżnienia

Witam , mam kłopotliwy problem z żołądkiem. Częste bóle brzucha, gazy, naprzemienne zaparcia z biegunkami oraz czasem uczucie niepełnego wypróżnienia, Nie wiem jakich produktów powinnam unikać a co powinnam jeść. Próbowałam różnych diet: bezglutenowej, z wysoką zawartoscią błonnika ale nie pomogły. Proszę o poradę, Dziekuje i pozdrawiam, Koniec rozmowy na czacie Wpisz wiadomość...

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można zdecydować o konieczności rozszerzenia diagnostyki lub o odpowiednim postępowaniu terapeutycznym.