Zapytaj lekarza

7 3 7 , 1 5 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Częste infekcje a palenie marihuany

Witam mam 18 lat pale już od 3lat marihułane ,dopalacze pale od roku codziennie zacząłem palić od 2/3 miesięcy marichułane i dopalacza tak gdzieś 4/5 razy w tygodniu. I tak od tego nie wiem dlaczego ale cał czas choruje co wyzdrowieje to zaraz znów jestem chory głównie chodzi o kaszel i gorączkę .czy to jest możliwe że to od tego ? a i psychika sądzę że coś jest nie tak, mam wahania nastroju,i bez żadnych skrupułów jestem w stanie zrobić komuś krzywdę za nic prawie Kiedy mój org.wróci do normy ?
MĘŻCZYZNA, 18 LAT ponad rok temu

Drgawki gorączkowe - kiedy i jak je leczyć?

Kiedy pacjent ma wysoką temperaturę, mogą u niego pojawić się tzw. drgawki gorączkowe. Jak sobie z nimi radzić? Obejrzyj filmik i dowiedz się więcej na ten temat.

Jednoznacznie proszę zaprzestać brania. Konieczna pilna konsultacja psychologiczna. Proszę zadbać o siebie...

Psycholog posiadający wieloletnie doświadczenie zawodowe.
0

Witam!
Nie wiem, kiedy Pana organizm wróci do normy. Z tego opisu wnioskuję, że jest Pan w stanie silnego uzależnienia. Proponuję zwrócić się o pomoc do terapeuty ds uzależnień, który pomoże w zerwaniu z marihuaną i dopalaczami.
W sprawie swojego samopoczucia fizycznego proszę się zwrócić do lekarza ogólnego, opisać swoje objawy. Uzyska Pan skierowanie na badania i sprawdzi stan fizykalny swojego organizmu.
Pozdrawiam!

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy