Mdłości, zawroty głowy i suchość w ustach po paleniu marihuany

mam problem paliłam marihuanę od ponad roku i zawsze czułam się świetnie do czasu 8dni temu zapaliłam i źle się poczułam mdłości zawroty głowy drżenie ciała na drugi dzień nie paliłam a wieczorem czułam się tak samo jak bym paliła a nie paliłam wtedy się przestraszyłam że mi to nie minie teraz nie palę 6dni jest lepiej niż 3-4 dni temu ale nadal jak sobie pomyślę że coś ze mna nie tak to sucho mi w byzi i nie mogę patrzeć na jedzenie a bardzo bym chciała coś zjeść .kiedy mi to przejdzie?

Witam, palenie od ponad roku może kwalifikować się na uzależnienie( konieczna diagnoza specjalisty psychoterapii uzależnień), to nie prawda że marihuana jest narkotykiem tzw bezobjawowym, objawy o których Pani pisze pojawiają się często, dziwne że dopiero teraz je Pani odczuła, doradzam wizytę w Poradni Leczenia Uzależnień. Pozdrawiam serdecznie.

Witam. Podjęła pani słuszną decyzję o porzuceniu palenia. Teraz pani wie, jak bardzo ona uzależnia. Powrót do zdrowia zależy od możliwości organizmu i długości brania. Zalecałabym wizytę w Poradni Leczenia Uzależnień, tam otrzyma pani profesjonalną pomoc i wsparcie. leczenie jest na NFZ czyli darmowe. powodzenia

Mgr Magda A. Pytlok

Witam serdecznie!

Proszę zaprzestać używania środków psychoaktywnych, jeśli objawy nie miną po dłuższym czasie proszę zgłosić się do lekarza pierwszego kontaktu. Jeśli nie będzie Pani w stanie odstawić marihuany na dłuższy czas niech będzie to dla Pani sygnał alarmowy do rozpoczęcia terapii uzależnień.

Pozdrawiam.