Zapytaj lekarza

1 , 0 3 0 , 3 1 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zawroty głowy po paleniu marihuany a magnez i wapno

Witam. 2 tygodnie temu paliłem marihuanę ( tylko 2 buchy ) drugi raz w życiu. Za pierwszym razem nic mi się nie działo. Po zapaleniu ostatnio jednak cały czas mi się kręci w głowie. Nie wiem, czym jest to spowodowane. Z tymi zawrotami "da się żyć" ale są bardzo irytujące.. Biorę magnez i piję wapno, może pomoże.. Co jeszcze mogę robić?!
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Zmniejszenie poziomu stresu a depresja

Depresja to choroba cywilizacyjna. Wciąż jednak nie jest to dobrze znana choroba. Obejrzyj film i poszerz swoją wiedzę o depresji. Psychiatra Agnieszka Jamroży wyjaśnia związek miedzy stresem a depresją.

Mgr Kamila Drozd Psycholog
80 poziom zaufania

Witam serdecznie! Działanie marihuany zależy od indywidualnych cech palacza. Zwykle młodzi ludzie sięgają po trawkę z nadzieją, że narkotyk wprawi ich w dobry nastrój. Niestety, marihuana nie zawsze poprawia humor. Czasami uwypukla nastrój z chwili palenia, czyli jeżeli podczas palenia marihuany byłeś zaniepokojony, marihuana może później wzmóc w Tobie lęki i obawy. Zawroty głowy to częsty objaw po zażyciu trawki. Na pewno picie wody i zażywanie magnezu nie zaszkodzi. Okres półtrwania THC jest dość długi, dlatego mogą doskwierać Ci nieprzyjemne dolegliwości. Z czasem jednak wszystko powinno wrócić do normy. Pozdrawiam!

Psycholog społeczny, autorka wielu publikacji dotyczących rozwoju osobistego oraz warsztatów z doradztwa zawodowego i komunikacji międzypłciowej.
0

Dzień Dobry Panu,

Pana organizm potrzebuje czasu na regenerację, myślę, że wskazana byłaby kontrolna konsultacja u lekarza pierwszego kontaktu, który podejmie ewentualne decyzje diagnostyczne, celem rozwiania Pana obaw.

Życzę Panu wszystkiego najlepszego,
irena.mielnik.madej@gmail.com

Psycholog, trener w zakresie rozwoju osobowości
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy