Częste infekcje u dziecka po pójściu do żłobka

co zrobić żeby dziecko żłobkowe tak często nie chorowało? Moja córka w ciągu msc ma już 3 raz zapalenie oskrzeli mam pytanie czy wyjazd z nią w góry by jej pomógł

Witam,
niestety w środowisku pełnym innych dzieci o kolejną infekcję bardzo łatwo.
Wyjazd w góry raczej nie przyniesie rozwiązania problemu.
należałoby odpowiednio wyleczyć córkę z infekcji i odczekać kilka dni, aby odporność wróciła do normy (przed ponownym powrotem do żłobka).

Pozdrawiam