Częste problemy z zatokami i dziwne uczucie po posiłkach

Witam ! Mam na imię Bartosz, wiek 27 lat. Od jakiegoś czasu dokuczają mi częste problemy z zatokami i dziwne uczucia po posiłku, np. niepokój, mrowienie szczeki, palców, płytki oddech. Kiedyś na skórze miałem problem z drożdżakiem. Czytałem, że również ten grzyb może zagnieździć się w układzie pokarmowym. Jakie badania powinienem wykonać ? Rok temu miałem robione badanie ASO(paciorkowca) i wyszło 468, robiłem bo miałem problem z migdałami, ale po jakimś czasie problem ustąpił

Magdalena StusiĹska

Szanowny Panie,
problemy z zatokami najlepiej skonsultować z laryngologiem. Drożdzyca układu pokarmowego to bardzo rzadkie schorzenie, zwykle u osob z obniżoną odpornością.