Częste przeziębienia, zapchany nos, ból głowy i ucisk w klatce

Chciałbym sie dowiedziec co moze mi dolegac? Dosłownie co chwila jestem przeziebiony nie wiem czemu tak jest. Codziennie mam zapchany nos nic nie pomaga mi na to. Czesto tez samoistnie swiszcze mi jak by w oskrzelach. Raz do dwóch razy w roku choruje na zapalenie oskrzeli. Mialem przeswietlenie pluc i spirometrie i wyszło wszystko dobrze. Testy alergologiczne wyszly ze mam uczulenie na siersc twawe i tam jakies rosliny ale nie sa to silne alergeny. Boli mnie glowa czesto, sciska w klatce.

Czy przeżywa Pan dużo stresu i napięć? Bardzo często w wypadku chronicznego, długotrwałego stresu obniża się odporność układu immunologicznego i wtedy człowiek popada na wszelkiego rodzaju choroby. Proszę zastanowić się i przeanalizować swoje życie, tryb działania itd. właśnie pod kątem przeżywania stresu. Być może konsultacja z psychologiem i nauczenie się podczas spotkania z nim skutecznych metod radzenia sobie z napięciami pomoże odbudować się Pana układowi odpornościowemu i nie będzie Pan tak często chorował. Pozdrawiam.