Częste zmiany skórne na pośladkach

Na mojej pupie często wychodzą jakieś pryszcze. Mam przez to bardzo dużo blizn. Kiedy wyjdzie mi taki pryszcz to jest duży, ropny i bardzo boli. Co zrobić żeby nie wychodziły, a jeśli już wyjdą to żeby nie zostawaly blizny i żeby nie bolało? I czy są jakieś sposoby żeby zniknęły te blizny które już mam? Proszę, to mój bardzo wielki kompleks...

Witam,

po pierwsze - BARDZO PROSZĘ UDAĆ SIĘ DO DERMATOLOGA!
To może być stan spowodowany obecnością jednej z bakterii.
Może konieczna jest antybiotykoterapia - oczywiście po zrobieniu wymazu i posiewie - i proszę tego dopilnować.
Co do blizn - jest możliwe ich zmniejszenie/wygładzenie. Polecam zainteresowanie laserem frakcyjnym CO2 lub o dł fali 2940 nm i/lub zabiegiem Pixel peel.

Z pozdrowieniami