Czy 7 miesięcy po porodzie można się poddać tym zabiegom?

Dobry wieczór, czy 7 miesięcy po porodzie siłami natury można poddać się takim zbiegom, jak limfodrenaż, elektrostymulacja na brzuch, uda, pośladki? Podczas wizyt po połogu lekarz powiedział, że poza jedną małą blizną (przy wejściu do pochwy, zaczerwieniona i lekko napuchnięta) wszystko wygląda dobrze. Po zastosowaniu kremu na blizny jej stan się poprawił.

Dzień dobry,

myślę, że nie ma w tej sytuacji przeciwwskazań. Niemniej proszę zwrócić uwagę, aby przed zabiegiem został z Panią przeprowadzony wywiad i wykluczone przeciwwskazania do tych konkretnych urządzeń.

Pozdrawiam,

Ewa Szmaj