Czy aparat Hyrox założony u 27-latki wpłynie na rysy twarzy?

Witam. Mam do Państwa pytanie,czy aparat hyrax założony u osoby w wieku 27 lat wpłynie na zmianę rysów twarzy? Pozdrawiam.

Zalezy to od stopnia aktywacji - ilości milimetrów, na które zostanie rozkręcona śuba. Im więcej - tym większe zmiany, w zdecydowanej większości przypadków na lepsze. Pozdrawiam