Czy Asertin jest lekiem światłoczułym?

Witam, Czy asertin 50 oraz betalok zoc 25 są lekami swiatloczulymi? Chciałam wykonać depilacje laserowa, natomiast kosmetolog powiedziała, ze leki typu xanax są, ale jednak xanax ma inne działanie niż asertin, o betaloku nie umiała się wypowiedzieć. Proszę o opinię.

Leki psychiatryczne oraz betablokery do których należy betaloc są fotouczulające. Asertin będący lekiem nowszym niż Xanax wydaje się pod tym względem mniej szkodliwy, jednak zawsze lekarz decyduje czy można w tym przypadku zastosować depilację laserową. pozdrawiam