Czy badanie niedrożności jajowodów jest bezpieczne?

Witam .mam pytanie o badanie niedroznosci jajowodow metoda HTD.Czy to badanie jest bezpieczne i skuteczne gin dal mi skierowanie pomimo iz kontrast przeszedl na hsg po podaniu 3 dawki kontrastu.czy po tym badaniu jak po hsg idzie sie domu .pytam bo gin mi nic nie powiedzial wiecej.czy moze lepiej poczekac i prubowac moze sie uda skoro kontrast przeszedl.?

Lek. Tomasz Budlewski

Koniecznosc wizyta u ginekologa w celu wyjaśnienia całej metody