Czy będę musiała zrobić biopsję?

Czy będę musiała zrobić biopsję? Wykryto u mnie "Bardzo drobne pojedyncze ognisko o śr. 2mm hiperintensywne w obrazach o długim TR, zlokalizowane w istocie białej płata ciemieniowego prawego - odp. ognisku niecharakterystycznej demielinizacji, najpewniej naczyniopochodenj. Niejednorodny sygnał szyszynki" i brak cech patologicznych

Witam! Biopsji śródczaszkowej raczej się nie wykonuje! Pojedyncze ognisko hiperintensywne w istocie białej najprawdopodobniej jest pochodzenia naczyniowego i praktycznie się tego nie leczy (przypadkowe znalezisko). Takie zmiany nie należą do rzadkości. Pozdrawiam W. Łuczkowski.