Czy biorąc leki na zmniejszenie prolaktyny muszę stosować również Setafol i Hydroksyzynę?

Witam czy biorąc bromangen na zmniejszenie prokaktyna muszę brać też setaloft i hydroksyzyna czy wtedy mogę brać tylko bramek staram się o dziecko to bardzo wazne

Podczas starania się o dziecko najlepiej byłoby nie zażywać zbędnej farmakoterapii. Co więcej- setaloft czasem może nieco podwyższyć stężenie prolaktyny.