Czy ból głowy może być spowodowany ciśnieniem?

Czy takie ciśnienie może być przyczyną bólów głowy? Około rok temu zaczeła mnie boleć codziennie głowa. Po pół roku szukania przyczyny zostałam skierowana do psychiatry przez neurologa. Głowa boli mnie w czole i skroniach. Gdy mierzę sobie ciśnienie (regularnie i o stałych porach) nie przekracza ono 110/60. Cały czas czuję się zmęczona a leki od psychiatry przestały działać. Ciśnienia nie podnosi ani kawa(nie piję jej na codzień), ani spacer. Czy ból głowy może być spowodowany ciśnieniem? Jak je podnieść natyralnie

Witam! Jeżeli leki od psychiatry przestały działać, to znaczy, że wcześniej działały. Koniecznie zasygnalizować sprawę lekarzowi leczącemu - skoryguje. Ponadto należy pamiętać o roli psychoterapii przy leczeniu napięciowego bólu głowy. Powodzenia W. Łuczkowski.