Czy ból szyi i głowy są normalnymi objawami po biopsji tarczycy?

Witam, w dniu wczorajszym byłam na wizycie u endokrynologa.Okazało się ,że jest konieczna biopsja. Niestety już wczoraj dokuczał mi ból szyi, uczucie jakby w środku coś przeszkadzało myślałam ,że to minie jednak dzisiaj również kiepsko się czuję bóle nie ustępują dodatkowo ból głowy czy to są normalne dolegliwości po wykonanej biopsji? Czy jednak to wymaga interwencji lekarza ?

Konieczna pełna konsultacja, ocena stanu ogólnego, neurologicznego, obciążeń chorobowych, wyników badań, przyjmowanych leków! .
Może są też inne zaburzenia : niedoborowe, krążeniowe, nerwicowe?
Pozdrawiam