Czy brak ruchów dziecka może być spowodowany paleniem papierosów?

Witam. Mam 23 lata, jestem w 19 tc. Od 2 dni nie palę, do tej pory paliłam paczkę dziennie. Az Wstyd sie przyznać. Czy nie wpłynie to źle na maluszka? W przyszłym tygodniu mam badania połowkowe i nie wiem czy z maluszkiem wszystko w porządku oraz jak będzie wyglądać moje łożysko po takiej ilości palenia. Ruchów dziecka nadal nie czuje, czy jest to normalne? Czy moze to być spowodowane papierosami? Do tej pory wszystko z dzieckiem bylo ok. Z góry dziękuję.

Lek. Tomasz Budlewski

Wpływu papierosów na dziecko może być i nie da się wykluczyć co do czucia ruchów dziecka jest jeszcze czas, po usg będzie można coś więcej powiedzieć