Czy brak satysfakcji może być spowodowany zbyt małym obwodem członka?

Witam! Mój chłopak ma penisa długości ok. 14 cm, ale tylko 10 cm obwodu. Sex nie zawsze jest satysfakcjonujący. Czasami po prostu nie czuję penisa w "w środku". Czy jest możliwe, że jest to spowodowane zbyt małym obwodem członka? Czy obwód 10 cm to bardzo mały obwód? Jeśli tak, co można zrobić aby zwiększyć doznania? Bardzo dziękuję za odpowiedź!
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam.

Problem "braku odczuwania" penisa w pochwie może być spowodowany dużym nawilżeniem Twoich genitaliów, które jest normalną reakcją pod czas podniecenia. Wielkość penisa nie powinna mieć wpływu na doznania seksualne.

Jeżeli ponownie pojawi się taki problem, możecie wstrzymać się na pewien czas z pobudzaniem Twojej pochwy, a skupić się na innych sferach erogennych. Po krótkiej przerwie możecie wrócić do poprzednich pieszczot.

Serdecznie pozdrawiam.