Czy chrom organiczny może zaszkodzić organizmowi?

Witam mam pytanie czy tabletki chrom organiczny bez niczego żadnych dodatków mogą szkodzić organizmowi jest wiele na to opinii jeśli ktoś może od pisać będę wdzięczna dziekuje

Lek. Tomasz Budlewski

To suplement diety najczęściej stosowany podczas diet. JAk każdy suplement stosowany w nadmiarze może zaszkodzić. Jeśli będzie stosowany rozsądnie, wg zaleceń nie powinien mieć szkodliwego działania.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, nie powinno być problemów jeżeli będzie przyjmowany w odpowiedniej dawce. Pozdrawiam