Czy Coaxil pomaga w leczeniu hiperprolaktynemii?

Witam ! Mam pytanie o Coaxil.Mam hiperprolaktynemię czynnościową dostałam lek Bromergon i Cyclodynon. Dużo się mówi,że leki przeciwdepresyjne mogą zwiększać prolaktynę,tylko czy Coaxil należy do tej grupy? Czy dobrze to rozumiem,że leki na hiperprolaktynemię podnoszą dopaminę,aby zbić prolaktynę? Czyli jeśli Coaxil również zwiększa dopaminę(o ile tak jest) to współpracuje w leczeniu ? Interesuje mnie czy jestem w błędnym kole czy wręcz Coaxil pomaga w leczeniu hiperprolaktynemii?

Rzeczywiście jest to trochę błędne koło.
Nic Pani nie pisze o przyczynach hiperprolaktynemii czynnościowej, jeżeli jest to stres to lepszym rozwiązaniem wydaje się walka ze stresem i np. psychoterapia.