Czy córka, która ma refluks przeł.żołądkowy, musi przyjmować leki?

Czy moja 8 letnia córka która ma refluks przeł.żołądkowy musi przyjmować leki (według niektórych lekarzy tak a według innych prof. może wyrośnie i jedynie przy nasileniu. Obecnie nie skarży się na gorzką ślinę ale zapach z ust jest przez cały dzień straszny. Proszę o pomoc byłam u wielu lekarzy i załamłam się gdy prof. ze Szczecina po 8 latach przepisuje syrop gastrotus ten sam co 7 lat temu. Może istnieją jakieś nowe pomysły.

Miałam kilka takich przypadków u dzieci. Bezradni rodzice robili szereg badań (na grzyby, bakterie, gastroskopie)i nie otrzymali pomocy. Proszę zrobić badanie na nietolerancje pokarmowe FoodDetective, które wykryje jakie składniki pokarmowe obecnie dziecko nie toleruje ( jest to stan zmienny) Może to być jajko, mleko albo pszenica czy nawet ziemniaki. Po wyeliminowaniu danego składnika już po tygodniu była poprawa. Trzeba oczywiście jeszcze poprawić stan jelit, podać probiotyki.