Zapytaj lekarza

7 1 9 , 7 0 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy da się schudnąć tyle kilogramów w 5 tygodni?

Mam pytanie czy da się schudnąć 10 kg w 5 tygodni? Jak tak to jak? Bardzo mi zależy bo za 5 tygodni lecę na wakacje a okropnie przytyłam mam sporą nadwagę. Jestem też ciekawa (ale tylko ciekawa nie jestem taka głupia żeby to stosować, chce żyć) ile można schudnąć w 5 tygodni jedząc jedno jajko i 100g kurczaka w dodatku ćwiczyć minimum 2.5 godziny?
KOBIETA, 20 LAT około miesiąca temu

Zanim zaczniesz odchudzanie

Nadejście wiosny i zbliżające się lato stają się motywacją wielu osób do zrzucania nadprogramowych kilogramów. Baszar El-Helou z Pracowni dietetycznej WANILIA, opowiada o tym, jakie kroki należy podjąć, by odchudzanie nie wyrządziło naszemu organizmowi negatywnych symptomów.

Dzień dobry

oczywiście, że da się schudnąć 10kg w 5 tygodni ale ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!! Musiałaby Pani zastosować rygorystyczną i bardzo niskokaloryczną dietę a to z pewnością odbije się na Pani zdrowiu. Jeżeli będzie Pani się głodzić to myślę że na wakacjach też nie będzie się Pani dobrze czuła.

Zdrowe i bezpieczne odchudzanie to około 1kg tygodniowo.

Co do Pani drugiego pytania to nie odpowiem na nie, ponieważ rzeczywiście jest to głupota a poza tym każdy organizm jest inny i w inny sposób zareaguje na przytoczoną przez Panią głodówkę z dużym wysiłkiem fizyczny. Nie polecam nikomu!

Na Pani miejscu jak najszybciej zaczęłabym zdrową dietę i wprowadziłabym ćwiczenia. Do wakacji schudnie Pani około 5 kg i to tez będzie sukces. Poprawi się stan skóry i wygląd sylwetki.

Jeżeli byłaby Pani zainteresowana to mogę w tym pomóc :)W razie dodatkowych pytań lub zainteresowania konsultacją zachęcam do kontaktu:tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.plPozdrawiam

Joanna Wasiluk (Dudziec)

DietetykBlogi:

wp fitness

https://joanna-wasiluk.fitness.wp.pl/

Kafeteria.pl

https://joanna-wasiluk.kafeteria.pl/

Instagram:

https://www.instagram.com/joanna_dudziec_wasiluk/?hl=pl

ABC zdrowie

https://ranking.abczdrowie.pl/d/joanna-wasiluk-dudziec-dietetyk-warszawa-31668Specjalista w zakresie dietetyki.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy