Czy dieta zgodna z grupą krwi jest szkodliwa dla zdrowia?

czy dieta zgodna z grupą krwi jest szkodliwa dla zdrowia?

Lek. Tomasz Budlewski

Jesli jest odpowiednio zbilansowana i stosowana racjonalnie to nie.

Dieta oparta o grupę krwi nie ma naukowego uzasadnienia. Należy kierować się zasadami racjonalnego odżywiania oraz indywidualnie dostosować dietę do swojego stanu zdrowia, wieku, płci, aktywności fizycznej i upodobań smakowych. Pozdrawiam serdecznie i zapraszam na stronę www.lekkoizdrowo.pl.

Witam ,

Wspomniana dieta nie jest szkodliwa dla zdrowia jeżeli jest pełnowartościowa i odpowiednio zbilansowana jednak nie wierzyłabym tak do końca że przyniesie pożądane efekty. Dieta zgodna z grupą krwi nie ma potwierdzenia naukowego. Na Pana miejscu skupiłabym się na zdrowej i racjonalnej diecie zgodnej z podstawowymi zasadami żywienia oraz na aktywności fizycznej. to przynosi najlepsze efekty!
W razie dodatkowych pytań lub chęci ułożenia indywidualnej diety zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl

Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk