Odżywianie zgodne z grupą krwi

Witam, mam na imię Patrycja, staram odżywiać się zgodnie ze swoją grupą krwi (0). Jednak jest tam ograniczona ilość nabiału oraz zakaz spożywania kakaa. Chciałabym dowiedzieć się jakie produkty mleczne mogę spożywać, lub zamienniki, które dostarczą mi wapnia i białka oraz czy gorzka czekolada np. 90 % w takim przypadku działa na mnie negatywnie? Pozdrawiam

Witam, świat naukowy dietetyków, który mam przyjemność reprezentować, nie znalazł żadnych przesłanek ku temu, by popierać tę "filozofię", nie ma bowiem żadnych naukowych podstaw, by zalecać stosowanie takiej diety.

Polecam żywienie zgodnie z ustalonymi zasadami wg Piramidy Zdrowego Żywienia, a w celu ustalenia indywidualnej diety zapraszam na www.dietoterapia.waw.pl.
Serdecznie pozdrawiam

Dieta zgodna z grupą krwi to jedynie wymysł marketingowy, nie ma żadnych dowodów naukowych uzasadniających jej stosowanie także polecam spożywanie jak najróżniejszych produktów z różnych grup spożywczych. Urozmaicona dieta jest w stanie dostarczyć wszystkich niezbędnych składników odżywczych.