Czy długie i ciągnące się upławy świadczą o ciąży?

Wszystko wydawałoby się być normalne, ale nie jest, w październiku byłam z pewnym chłopakiem, ale nie doszło do stosunku poprzez pochwę. On próbował od tyłu, na tak zwanego pieska, chociaż nie byłam tym zadowolona, spróbował, ale mu nie mu nie wyszło. Możliwe, że spuścił mi się na majtki, a wcześniej albo później zrobił palcówkę, nie pamiętam.

W tamtym miesiącu miałam normalnie okres w grudniu, tak samo czekam na styczeń, okres powinien pojawić się około 26 stycznia. W tym miesiącu miałam upławy, ale nie takie zwyczajne, tylko takie długie, ciągnące się, jakby glutowate. Co to może oznaczać, czy to normalne?
PS
Jestem dziewicą, nie robiłam tego nigdy i nie zamierzam do 18 roku życia. Błagam powiedzcie mi, że to nie ciąża, to mnie załamuje totalnie, a boję się zrobić test. Błagam o pomoc!

Redakcja abcZdrowie

Zjawisko, które Pani opisuje, to najprawdopodobniej śluz typu płodnego: śliski, przezroczysty, rozciągliwy, przypominający surowe białko kurzego jaja. Jest to objaw jak najbardziej prawidłowy i świadczy o płodnej fazie cyklu (zbliżającej się owulacji). Ciążę można w takim przypadku niemal ze 100% pewnością wykluczyć.