Czy dorosły może spożywać mleko modyfikowane?

Dzień dobry. Chciałam się zapytać czy picie mleka modyfikowanego dla dzieci najstarszych z bananem jest zdrowe? Czy może niekorzystnie wpłynąć na zdrowie? Picie tego mleka polecił mi dietetyk naturhouse na zgrubniecie... Jednakże jakoś zaniepokoiły mnie te ich suplementy... Mleko modyfikowane tez podobno nie należy do zdrowych.

Witam

Picie mleka modyfikowanego w celu przybrania na wadze? Głupota! Co prawda mleko dla dzieci nie jest szkodliwe i raczej nie wpłynie na niekorzystnie na Pani zdrowie, ale z pewnością nie takie ma przeznaczenie. W celu przytycia Powinna być Pani na dodatnim bilansie energetycznym. Żadne suplementy diety a tym bardziej mleko dla dzieci nie są potrzebne.

W razie dodatkowych pytań zachęcam do kontaktu: joanna.wasiluk@o2.pl