Czy dostanie się szamponu do oczu mogło spowodować poparzenie rogówki?

Dzień dobry Uzupełnienie wcześniejszego pytania. Czy dostanie się szamponu Loreal Arginine Resist X3 do oczu z wodą i nie przemycie ich natychmiast mogło: spowodować poparzenie rogówki, zaszkodzić, uszkodzić wzrok itp.? Dziękuję za odpowiedź.

Dzień dobry,

Nie widzę wcześniejszego pytania. Szampony przechodzą odpowiednie badania. Na etykiecie szamponu są wszelkie informacje i zapewne opis postępowania w takim przypadku.
Mam nadzieję, że moja odpowiedź okazała się pomocna.
Pozdrawiam.