Czy drętwienie kończyn, bóle lewej strony serca to nerwica?

Witam. Od kilku dni czuję drętwienie kończyn, bóle lewej strony serca, nawet co jakiś czas zdarzają mi się mroczki przed oczami, ból odcinka lędźwiowego pleców, czasem przy szybkim wstawaniu mam zawroty głowy ( trwają jakieś 10s), czasem zapominam co przed chwilą mówiłem, problemy z mową ( szybko mówię ). Parę osób u mnie w rodzinie ma problemy z ciśnieniem a mama ma tarczycę. Robiłem sobie EKG wszystko było w normie krew także. Ostatnio mam nerwowy okres. Czy to może być nerwica ?

WItam serdecznie, niestety na podstawie opisu objawów nie można postawić diagozy. Niektóry symptomy są charakterytyczne dla chronicznego stresu inne niekoniecznie. Radziłbym Panu zgłosić się na konsultację do mnie w
Warszawie w celu przebadania poziomu stresu jakiemu jest Pan poddany.
Pozdrawiam