Czy dwa leki rano na depresję można brać razem?

Serdecznie dziękuje za odpowiedź. Jeżeli można, chciałabym zadać jeszcze pytanie. Otóż rano odczuwam lęki(wcześniej też były ale mniejsze). Czy jest to wynik odstawiania asentry, nowego leku(dulsevii), czy też depresją. Posiłkuję się hydroxyzyną i chlorprothixenem, sporad. tranxene. Wieczorem jest lepiej, zwłaszcza jak wezmę na sen 10mg lerivonu. Rano jak asentra się rozkręca to czuję się źle,jak dodaję o 13 dulsevię to potem czuję się trochę lepiej. Czy można oba leki brać rano. Pozdrawiam.

Myślę, że warto o tym wszystkim porozmawiać z lekarzem, który zlecił leki. Bywają sytuacje, że przyjmuje się dwa leki jednocześnie o ile tak zadecyduje lekarz leczący. Przy okazji radzę, aby z tranxenem uważać, bo można się od niego uzależnić.

Dzień Dobry Pani,

Na Pani pytanie może odpowiedzieć tylko lekarz prowadzący Panią i znający Pani historię
leczenia.

Życzę Pani pomyślności w codzienności,
irena.mielnik.madej@gmail.com