Czy dziecko może mieć nerwicę?

Witam. Od 14 tyg ciąży do ok 30 tyg. ze względu na nerwice natręctw musiałam zażywać bioxetin 20 mg ( fluoksetyna) . Stad moje pytanie czy moj teraz już miesięczny synek może mieć objawy odstawiwnne placzl i kłopoty ze snem i jakie są sposoby na pomoc mu .

Dzień dobry!
Na to pytanie powinien Pani odpowiedzieć lekarz, radziłabym poruszyć tą kwestię ze swoim lekarzem prowadzącym.
Z wyrazami szacunku
Barbara Sulanowska