Czy osoba lecząca się na schizofrenię może stosować sarkozynę?

Witam leczę się na schizofrenie od 4 lat.Zarzywam obecnie leki solian 300 mg nootropil 2400 mg zoloft 100 mg.Nie mam objawów pozytywnych lecz dokuczają mi objawy negatywne.Czytałem o badaniach dotyczących sarkozyny i jej pozytywnego wpływu na objawy negatywne i moje pytanie czy jest to substancja bezpieczna i czy mogłaby mi pomóc oraz czy mogłbym ją kupić w formie suplementu

Dzień dobry!
To pytanie warto skierować do Pańskiego lekarza psychiatry, który zna Pańską historię choroby, ewentualne dolegliwości somatyczne czy objawy uboczne, kltóre u Pana występują. Warto poruszyć ten wątek podczas najbliższej wizyty i budować współpracę z lekarzem.
Z wyrazami szacunku
Barbara Sulanowska